Faydalı İnternet Siteleri ve Linkleri 2019

0
39

Bu yazıda internet ortamında işinize yarayacak faydalı linkler bulacaksınız. Sizinde eklemek istediğiniz insanların faydasına olan bir web site varsa yorumdan link paylaşabilirsiniz.

1. Trends24  –  https://trends24.in/turkey

Trends24, dünya genelinde 400’den fazla lokasyon için 24 saat boyunca en iyi Twitter trendlerini takip etmenize yardımcı olur.

2. ColorHexa – https://www.colorhexa.com

Grafik tasarımı yaparken cmyk, rgb veya hsl renk kodlarına ihtiyacınız olduğunda tamda sizin ihtiyacınız olan bir site.

3. Y2mate.com – https://y2mate.com

Youtube’dan video ve ses indirmek için belki de internetteki en iyilerden bir tanesi. Sınırsız indirme ve her zaman bedava. Yüksek hızlı video dönüştürücü. Kaydolma gerektirmez.Tüm formatlarda indirme desteği.

4. Tweetdeck – https://tweetdeck.twitter.com

Tweetdeck, bir çok twitter hesabımızı tek bir panelden kontrol etmemizi sağlayan ücretsiz bir sistemdir. O kadar çok rağbet görmüştür ki Twitter 2011 yılında Tweetdeck’i 40 Milyon dolara satın aldı.

5.  Jpeg Mini – https://www.jpegmini.com

JPEGmini, görüntülerin algı kalitesini etkilemeden görüntülerin boyutunu önemli ölçüde azaltan bir yeniden sıkıştırma teknolojisi kullanıyor. Web sürümünü ücretsiz olarak kullanabilir veya programı bilgisayarınız için satın alabilirsiniz. Ayrıca, sunucunuzun işlemini otomatikleştirmek için ücretli bir API’ya sahiptir.

6. TinyPNG – https://tinypng.com

TinyPNG, PNG dosyalarınızın boyutunu azaltmak için akıllı kayıplı sıkıştırma tekniği kullanan ücretsiz bir web uygulamasıdır. Tek yapmanız gereken kendi web sitesine gitmek ve resimlerinizi yüklemek. Görüntüyü sıkıştıracaklar ve indirme linkini verecekler. Geliştiriciler için, görüntüleri otomatik olarak dönüştüren bir API hizmeti de vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here